Regulamin

Sklep internetowy, pod domeną www.ezawiesia.pl prowadzony jest przez firmę

Firma "KIM: Krystian Banach

z siedzibą przy ul. Legnicka 17A, 41-811,

NIP 648-105-22-54

REGON 004206388

Numer konta bankowego

ING BANK ŚLĄSKI S.A.

78 1050 1243 1000 0091 4309 0612

Firma wpisana została do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki

Postanowienia ogólne

1. Zawartość sklepu internetowego pod adresem strony www.ezawiesia.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §.1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

2. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.

Oferta sklepu

1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego www.ezawiesia.pl wyrażone są w polskich złotych. Podane ceny zawierają podatek VAT 23%. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

2. Serwis www.ezawiesia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

3. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta chyba, że w opisie produktu jest inaczej.

4. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów oraz dystrybutorów.

Składanie zamówień

1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza zamówieniowego znajdującego się na stronach serwisu i przesłanie go do www.ezawiesia.pl.  Przesłanie wypełnionego formularza jest wiążące dla kupującego i równoznaczne z zamówieniem towaru. Poprawnie złożony formularz zamówieniowy powinien zawierać:

a) dane kontaktowe i adresowe ( Imię, nazwisko, adres do wysyłki, nr telefonu kontaktowego, numer NIP i nazwę firmy jeżeli klient życzy sobie fakturę VAT )

b) co najmniej jeden produktu wraz z ceną

c) koszty transportu

d) sposób płatności

2. Sklep www.ezawiesia.pl w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji złożonego zamówienia.

3. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu Internetowego. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).

4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

5. Poprawnie złożone zamówienie potwierdzane będzie telefonicznie lub za pomocą automatycznej wiadomości wysyłanej na adres e-mail klienta.

6. Klient ma dostęp do informacje o poszczególnych etapach realizacji zamówienia i są widoczne w zakładce „Mój panel”.

Warunki dostawy

1. Produkty wysyłane są przez 5 dni roboczych od poniedziałku do piątku. Wysyłki nie są realizowane w soboty i niedziele oraz w święta. Zamówienia traktowane są jako „dzisiejsze” jeśli zostały złożone do godz. 11 dnia roboczego. Zamówienia składane po godzinie 11 traktowane są jako złożone następnego dnia roboczego.

2. W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji zamówienia wynosi 1-5 dni roboczych. Przesyłka wysłana firmą kurierską DPD dociera do Klienta zwykle następnego dnia od wysyłki. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się wydłużyć. Wysyłki nadawane firmą kurierską w piątek docierają w poniedziałek. Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę za dodatkową opłatą. Istnieje możliwość obserwacji, co dzieje się z zamówioną przesyłką sprawdzając to na stronie www.dpd.com.pl. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski. Zamówień do realizacji za granicą dotyczą oddzielne zasady terminowe i cenowe.

3. Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost do Państwa firmy lub mieszkania w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy sprawdzoną przez nas firmą kurierską DPD. Zamówiony towar jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu i w dodatkowym opakowaniu zabezpieczającym produkty w czasie transportu.

Koszty wysyłki

1. Koszty przesyłki firmą kurierską DPD lub RABEN uzależniony jest od zakupionych towarów. Informacje na temat jego wysokości pojawiają się w koszyku podczas składania zamówienia.

2. Klient po wcześniejszym skontaktowaniu się ze sklepem i uzgodnieniu terminu może odebrać towar osobiście w siedzibie firmy przy ul. Legnicka 17A, 41-811 Zabrze.

Płatności

Oferujemy naszym klientom następujące formy płatności:

1. Przedpłata - wpłata na konto. Przelewu środków należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych (towar wysyłany jest po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie). 

Firma KIM Krystian Banach

ul. Legnicka 17A 41-811 Zabrze

Numer rachunku
ING BANK ŚLĄSKI S.A.

78 1050 1243 1000 0091 4309 0612

2. Szybka płatność internetowa. Natychmiast pod dokonaniu płatności otrzymujemy o niej informację, dzięki czemu dużo szybciej możemy wysłać zamówiony towar.

3. Kartą płatniczą:

Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic
Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

4.Odbiór osobisty - płatność gotówką lub kartą przy odbiorze w siedzibie firmy.

* W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Jakość i pochodzenie produktów

1. Wszystkie sprzedawane w sklepie www.ezawiesia.pl produkty są oryginalne, nowe i pełnowartościowe. Pochodzą z legalnych źródeł, od Producenta, generalnego Dystrybutora.

2. Wszystkie nowe produkty posiadają gwarancję określoną przez producenta.

Warunki gwarancji

Wszystkie produkty w sklepie www.ezawiesia.pl posiadają gwarancję producenta. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta.

1. Ewentualne uszkodzenia powstałe podczas dostawy należy niezwłocznie zgłosić osobie dostarczającej przesyłkę oraz skontaktować się z pracownikiem firmy Firmy KIM  telefonicznie: 32 271-37-19, lub mailem:www.ezawiesia.pl

2. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz. 271) klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru.  Zwracany towar, wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i oryginałem faktury lub paragonu lub innym potwierdzeniem zawarcia transakcji, powinien zostać odesłany na adres firmy tj. Firma KIM Krystian Banach, ul. Legnicka 17A, 41-811 Zabrze, po wcześniejszym poinformowaniu przedstawiciela firmy KIM Krystian Banach. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po przyjęciu zwrotu odeślemy Państwu fakturę korygującą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl